Partnerský program Zyxel nově a až s 12% slevou na produkty

Růst

Inovovaný program Zyxel Ally Programme podporuje a odměňuje partnery, kteří investují do technologických řešení. Těm přináší atraktivnější odměny a až 12% slevu z produktů pro malé a střední organizace.

Program je rozdělen do tří úrovní (Ally, Silver a Gold) a partnerům umožňuje postoupit na vyšší úroveň investicemi do čtyř produktových skupin:

– Runrate (1 bod) – produkty určené malým organizacím a prodávané tradiční distribucí resellerům nebo online,
– SMB (3 body) – vertikální technologické produkty s pokročilejšími funkcemi, které jsou prodávány prostřednictvím vyškolených/akreditovaných resellerů s přidanou hodnotou (VAR),
– Cloud (5 bodů) – cloudová řešení poskytovaná našimi resellery s přidanou hodnotou (VAR).

Mezi výhody programu patří exkluzivní slevy, čtvrtletní pobídky, marketingové materiály, přednostní přístup na akce a přímé kontakty na všechny členy managementu a distributory společnosti Zyxel. Za zmínku stojí také obchodní a technická školení (online a offline), produktové slevy (začínající na 5 % pro partnery na úrovni Ally), předprodejní asistence a pokročilá technická podpora.

„Změna našeho partnerského programu odráží novou globální strategii značky Zyxel, která klade důraz na to, co je důležité pro naše partnery,“ poznamenává Martin Bratičak, Head of Channel, CEE. „Současně našim partnerům otevíráme nové příležitosti k růstu, a to zejména prostřednictvím nového cloudového řešení Nebula a multitechnologických řešení, jako jsou přepínače, bezdrátové technologie a bezpečnostní produkty,“ dodal Martin Bratičák.

Související články

Leave a Comment