Zyxel posílil Kratina, Myslikovjan a Suchá

Český tým společnosti Zyxel posílil Jan Kratina, Viktor Myslikovjan a Silvia Suchá.

Jan Kratina na pozici pre sales engineer je zodpovědný za technický vývoj řešení pro segment telco operátorů. Jeho technické kompetence pramení z více než 12 let zkušeností s produkty Zyxel u servisní organizace společnosti.

Viktor Myslikovjan v posledních letech působil ve společnosti Zyxel Communications Czech na pozici internal account manager. S rozvojem sítě obchodních partnerů a s tím, jak dynamická je situace na trhu, se požadavky na jeho obchodní činnost výrazně rozšířily. Od dubna letošního roku působí Viktor nově na pozici sales representative for the Czech Republic. To mu umožní více se zaměřit na budování užších obchodních vazeb s obchodními partnery společnosti Zyxel na celorepublikové úrovni.

Novou posilu má také obchodní tým. Silvia Suchá nastoupila na pozici sales representative for Slovakia. Silvia pracuje ve společnosti Zyxel Communications Czech skoro dva roky. Do dubna letošního roku působila v oddělení order desk. Jejím novým úkolem patří rozvoj a budování obchodních vztahů s prodejci na Slovensku.

Související články

Leave a Comment