SWS za partnery vyráží do krajských měst

workshop

Distributor SWS naplánoval sérii šesti setkání. Postupně zavítá do šesti krajských měst, ve kterých bude prezentovat nejen své novinky, ale také novinky svých vendorů a přidá i informace o stavu prodejního kanálu a jeho podporu v letošním roce.

Partnerská setkání odstartují na jaře, konkrétně ve druhé polovině března. SWS roadshow se představí v Brně, ve Zlíně v Ostravě, Hradci Králové, Jihlavě a na závěr v Plzni. Akce je určena pro zákazníky, obchodní partnery i zástupce z řad IT dodavatelů a výrobců.

V dopolední části programu na účastníky čekají půlhodinová pásma prezentací IT společností plná novinek s představením nejnovějších technologiích, promoakcí a dalších novinek včetně kompletního průřezu stávajícího portfolia produktů a služeb.

„Naším cílem je díky rostoucímu zájmu jak ze strany našich resellerů, tak i ze strany výrobců, obnovit dřívější setkání partnerů menšího charakteru. Věříme, že akce bude pro všechny zúčastněné přínosem a přivítáme hojný počet účastníků,“ řekl Petr Lipner, vedoucí obchodního oddělení SWS.

Termíny roadshow:
20. 3. – Brno
21. 3. – Zlín
22. 3. – Ostrava
27. 3. – Hradec Králové
28. 3. – Jihlava
29. 3. – Plzeň

Související články

Leave a Comment