13. ročník ATC RoadShow hostil 360 zákazníků

ATC roadshow

Distributor AT Computers uspořádal již třináctý ročník tradiční ATC RoadShow, na které svým resellerům prezentoval nové informace o produktech a službách ve svém portfoliu. V šesti městech se sešlo přes 360 zákazníků.

V uplynulých třech týdnech proběhl další ročník ATC roadshow 2018. Každý týden ATC navštívilo se svou roadshow dvě města, do kterých pozvalo resellery na program plný zajímavých přednášek a nejnovějších informací. Cílová města byla tradičně Ostrava, Brno, Plzeň, Praha, Liberec a Pardubice a své zastoupení zde měly společnosti Ii-tec, Avacom, iGet, Xerox, OWA Armor, Qnap, Xertec, Epson, Jabra, Cisco, Microsoft, BenQ, D-Link, Yealink, Honeywell, TP-Link, Belkin a SIL Servis Partner.

ATCNechyběly ani novinky z dílny AT Computers, a to o projektech X-POS, X-Play a X-Diablo s velkou novinkou v podobě herního hardwaru X-Gamer. Další informace získali zákazníci přímo od výrobců na výstavkách. Zákazníci sbírali po celý den žetony, které si mohli směnit za dárky v atraktivní tombole.

„ATC RoadShow je mnoha ročníky vyzkoušený důležitý zdroj informací, o který mají naši reselleři stále velký zájem. Na šest míst v ČR soustředíme nejnovější informace o produktech a službách jednotlivých výrobců, abychom našim resellerům ušetřili jejich čas a pomohli jim lépe prodávat,“ uvedl Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Související články

Leave a Comment