ATC nově oficiálním VAD distributorem QNAP

ATC QNAP

Společnost AT Computers nově získala oficiální VAD distribuci značky QNAP. Kontrakt platí pro Českou republiku i Slovensko.

VAD (Value Added Distributor), neboli distributorem s přidanou hodnotou pro produkty značky QNAP se ATC stalo díky svému specializovanému týmu, který se o zákazníky postará od výběru toho správného produktu, přes realizaci nákupu až po poprodejní servis. Produktovým managerem značky QNAP v ATC je Vojtěch Galda (galda@atcomp.cz), jako business development manager působí Beáta Vondálová (vondalova@atcomp.cz) a s technickými záležitostmi poradí produktový specialista Petr Jochman (jochman@atcomp.cz).

ATC nabízí kompletní produktové portfolio QNAP, zahrnující stolní i rackové NAS servery, NVR dohledová zařízení, SD-WAN routery, NDR produkty pro kybernetickou bezpečnost, QuCPE pro síťovou virtualizaci, široký segment switchů s podporou 2,5Gb / 5Gb / 10Gbs / 25Gb / 100Gb konektivity, rozšiřující karty s podporou rychlosti až 100 Gb/s, NBD a NBD onsite záruky, operační paměti, kabely, adaptéry a další příslušenství. Skladem jsou nejen nejprodávanější produkty QNAP, ale také například větší řešení NAS serverů v cenové kategorii přes 100 000 Kč.

K novému titulu se vyjádřil právě Vojtěch Galda, již zmíněný product manager značky QNAP v ATC: „QNAP nabízí produkty se špičkovým hardwarovým a softwarovým provedením, které poskytuje výjimečný systémový  výkon a rozšiřitelnost pro uspokojení různých aplikačních požadavků. Jsme rádi, že v ATC máme nový QNAP tým a jsme společně schopni zákazníkům poradit od A do Z, a usnadnit jim tak jejich práci.“.

Václav Štajner, country manager společnosti QNAP pro Českou republiku a Slovensko, dodal: „Spolupráce s AT Computers trvá již od roku 2011 a jsme rádi, že jsme se v našem společném podnikání mohli posunout o další krok vpřed. Tímto způsobem dokážeme lépe pokrýt potřeby zákazníků prostřednictvím spolehlivého distribučního zdroje.“

Více informací na http://www.atcomp.cz/

TZ

Související články

Leave a Comment