Alexis Brabant viceprezidentem divize Enterprise Computing Solutions pro obchod v regionu EMEA

Alexis Brabant

Společnost Arrow Electronics oznámila, že byl do funkce viceprezidenta pro obchod v divizi Arrow ECS v regionu EMEA jmenován Alexis Brabant.

Alexis Brabant má téměř dvacet let zkušeností z působení v oblasti IT distribuce. Novou úlohu u poskytovatele technologií přebírá v době, kdy podniky celosvětově procházejí procesem digitální transformace, zavádějí nová řešení a podnikají technologické projekty, které jim umožní rozvíjet a posilovat své podnikání.

Alexis Brabant se do společnosti Arrow dostal na základě akvizice podniku, jehož byl zakladatelem (Mambo Technology), společností Altimate v roce 2009, která byla následně v roce 2012 koupena společností Arrow.

Dobré výsledky ve všech pozicích, které Alexis Brabant v rámci Arrow zastával, vedly k dlouholeté vynikající kariéře. Působil například jako regionální ředitel pro pyrenejský region a ředitel Arrow Španělsko, viceprezident pro jižní část regionu EMEA (Francie, Španělsko, Portugalsko, Itálie a Izrael) a později jako viceprezident Arrow pro jižní Evropu, severské a východoevropské země.

„Své jmenování chápu jako výraz velké důvěry ze strany společnosti a jsem za něj nesmírně vděčný. Vstupuji do této funkce s velkým nasazením a nadšením,“ řekl Alexis Brabant.

Související články

Leave a Comment