Jaromír Štěpán je channel account Managerem v Zebra Technologies

Jaromír Štěpán Zebra

Do společnosti Zebra Technologiesnalitami na místo channel account managera nastoupil Jaromír Štěpán, který se bude věnovat stávajícím obchodním partnerům a rozvíjet s nimi prodejní aktivity. Bude také zodpovědný za rozvoj partnerského kanálu, a to jak v České republice, tak na Slovensku.

Jaromír Štěpán přichází do Zebry ze společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, kde zastával funkci produktového a key account managera orientovaného na segment tiskáren a tiskových řešení. V rámci tiskařského průmyslu má více než 15leté zkušenosti.

„Práce pro společnost Zebra Technologies je pro mě další zajímavou výzvou a kariérním posunem, protože si rozšířím své znalosti, například o program specifických softwarových nástrojů, které Zebra uvádí pod názvem Print DNA. Těším se také na novou firemní kulturu a práci se zajímavými zákazníky,“ říká Jaromír Štěpán.

Jaromír vystudoval České vysoké učení technické v Praze, obor elektronické počítače. Ve svém volném čase se věnuje rodině a sportovním aktivitám.

Související články

Leave a Comment