ATC rozšiřuje spolupráci s HPE

atc_hpe

Společnost AT Computers rozšiřuje spolupráci s HPE v rámci poskytování služeb českým partnerům.

Kromě osvědčené nabídky formou předpřipravených službových balíčků HPE Service Pack nyní ATC přichází s možností nabídnout také individuální servisní smlouvy šité na míru potřebám jednotlivých zákazníků. Tyto smlouvy přinášejí větší flexibilitu v rozsahu služeb, v časovém období poskytovaných služeb a obecně v podpoře projektového businessu, i další příležitosti v podpoře zákazníka, např. instalační služby (pomoc s instalací a konfigurací hardwaru a softwaru), profilaxe (preventivní údržba a monitorování systémů), return to support (možnost vrátit se k podpoře, pokud se vyskytnou problémy) a další.

HPE služby má u ATC na starosti primárně Petra Folvarczná, produktová manažerka (folvarczna@atcomp.cz). Pomoct resellerům s čímkoli je ale připraven celý tým zaměřený na HPE produkty a projektové poradenství v oblasti předprodejních i poprodejních služeb, a to na společném emailu hpe@atcomp.cz.

Možnost prodeje servisních služeb tak skvěle doplňuje lednové posílení HPE divize u ATC o 2 specialisty právě v oblasti projektového businessu, a to o Romana Santariuse a Petra Jochmana.

K novince se vyjádřil Marcel Koch, senior manager ATC na značku HPE: „Předpřipravené službové balíčky HPE Service Pack jsou osvědčenou volbou, ale my se nyní posouváme ještě dále a nabízíme našim resellerům individuální služby ušité jim na míru, aby odpovídaly jejich specifickým požadavkům. Věříme, že se naše spolupráce ještě zintenzivní.“.

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

Související články

Leave a Comment