ATC získalo ocenění EPSON

ATC ocenění EPSON2

Společnost AT Computers dostala od společnosti EPSON hned 2 ocenění za spolupráci, a to „Největší distributor HW“ a „Největší distributor spotřebního materiálu“. Ocenění platí za EPSON fiskální rok 2021 pro ČR.

Předání proběhlo na přátelském setkání v úterý 12. dubna a ocenění z rukou Marcela Divína, Branch Office Managera pro CZ a SK společnosti Epson Europe B. V., převzal Martin Tomáška, který je produktovým managerem značky EPSON v AT Computers.

ATCPrávě Martin Tomáška k ceně dodal: „Poděkování patří hlavně všem našim resellerům, kteří u nás produkty oblíbené značky EPSON nakupují, i celému ATC týmu za jejich každodenní práci. Výrobky značky EPSON v našem portfoliu nemohou chybět a věříme, že to tak zůstane i nadále – děkujeme za dosavadní i budoucí spolupráci.“.

Za EPSON se k ocenění pro ATC vyjádřil Marcel Divín: „Obchodní rok 2021 byl nejtěžším rokem v historii společnosti Epson díky celosvětově velmi složité logistické a výrobní situaci. Proto mě velmi těší fakt, že jsme se přes všechna úskalí v České i Slovenské republice obratově posunuli na naše historické obratové maximum. Velké poděkování patří všem resellerům a distributorům za jejich podporu – bez nich bychom to nikdy nedokázali. Speciální poděkování chci věnovat celému teamu ATC, který je pro nás zásadním partnerem ve všech klíčových oblastech a pomáhá nám naplňovat naše cíle již od roku 2021.

ATC nabízí kompletní portfolio produktů této značky a na starosti je má právě PM Martin Tomáška (tomaska@atcomp.cz).

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

Související články

Leave a Comment