Herní mobilní telefon POCO F4 GT

Herní mobilní telefon POCO F4 GT

Herní mobilní telefon POCO F4 GT přináší působivý výkon s 4nm procesorem Snapdragon 8 Gen 1, který je podpořen sofistikovanou technologií LiquidCool 3.0, plochým AMOLED displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz a 120W technologií HyperCharge.

Se špičkovým 4nm procesorem Snapdragon 8 Gen 1 a osmijádrovým procesorem s frekvencí 3,0 GHz si POCO F4 GT získá nejen náruživé hráče. Tato sestava zvyšuje výkon CPU o 20 % a výkon GPU až o 50 %. POCO F4 GT nabízí plnohodnotnou operační paměť LPDDR5 s rychlostí až 6 400 Mb/s pro kratší dobu načítání spolu s vylepšenou pamětí UFS 3.1 ROM.

Herní POCO F4 GTKlíčovým kritériem pro mobilní herní smartphone je efektivní řízení odvodu tepla. Požadavek na dlouhodobý provoz malého zařízení může vést k nízkému výkonu. Z tohoto důvodu je POCO F4 GT vybaven nejnovější technologií LiquidCool 3.0, jedním z nejpokročilejších systémů chlazení v oboru. Systém chlazení s dvojitým VC o ploše 4 860 mm² dokáže snížit vysoké teploty pro lepší zážitky z hraní.

Přiložená 120W nabíječka s technologií HyperCharge plně nabije baterii o kapacitě 4700 mAh za 17 minut. Za provozu lze baterii nabít na 100 % za pouhých 27 minut. Nejenže se POCO F4 GT vyznačuje rychlým dobíjením, ale díky funkci AdaptiveCharge i optimálně zachovává životnost baterie. Tato funkce zabraňuje přebíjení baterie v kritickém rozmezí 80 % až 100 % nabití.

Unikátní magnetická vysouvací tlačítka, která zvládnou až 1,5 milionu stisknutí, byla testována ve více než 100 populárních hrách. To zajišťuje bezkonkurenční stabilitu, rychlou odezvu a odolnost. Pro dosažení prvotřídnějšího herního zážitku nabízí CyberEngine, jeden z nejlepších lineárních motorů dostupných ve smartphonu se systémem Android, více rozsahů vibrací. Mobilní telefon POCO F4 GT je připraven na vše, od dlouhých herních seancí až po každodenní užívání. Mimo herní režim lze tlačítka používat také jako zkratky pro rychlý přístup na cestách, například pro aktivaci fotoaparátu, nahrávání obrazovky nebo svítilny.

POCO logoStisknutím tlačítka mohou uživatelé zapnout obrazovku a nechat se unášet nejnovějším 6,67palcovým a 10bitovým plochým AMOLED displejem TrueColor, který v kombinaci s citlivým vzorkováním dotyku s frekvencí 480 Hz a obnovovací frekvencí až 120 Hz obrazovku oživí. Ať už hrajete hry nebo streamujete, obrazovka zobrazuje věrné barevné spektrum. POCO F4 GT také pracuje na současném zachování přesnosti barev při slabém osvětlení a zároveň využívá vysokofrekvenční PWM stmívání, aby chránil oči svých uživatelů během maratónských sezení u obrazovky. Displej POCO F4 GT stanovil a vyrovnal 15 rekordů ve výkonu displeje od Display Mate a je hodnocen jako obrazovka A+.

Značka POCO přidává na seznam inauguračních funkcí nejnovějšího zařízení ještě jednu službu. Uživatelé mohou využívat prémiový poprodejní servis, který nabízí jednorázovou bezplatnou opravu displeje během prvních 6 měsíců po zakoupení. Kromě toho bude v zařízení POCO F4 GT předinstalována YouTube Premium, kterou mohou zákazníci zdarma využívat po dobu dvou měsíců.

POCO F4 GT se bude dodávat ve třech barvách: Stealth Black, Knight Silver a Cyber Yellow. K dispozici bude ve variantě 12 GB + 256 GB za doporučenou maloobchodní cenu 16 999 Kč.

POCO F4 GT

Související články

Leave a Comment