Multifunkční RGB stojan SureFire Portus X2 pro herní notebook

SureFire Portus X2

Stojan pro herní notebook SureFire Portus X2 nabízí 3 úrovně výšky, použití 20 nastavitelných pozorovacích úhlů, 2 držáky telefonu, skládací nohy a RGB podsvícení. Portus X2 zajistí, že vše máte přesně tam, kde potřebujete, a můžete do hry vložit maximum.

SureFire Portus X2Díky možnosti nastavení 20 pozorovacích úhlů můžete polohu svého notebooku, Macu nebo tabletu snadno přizpůsobit, a zpříjemnit si tak dlouhé hodiny hraní. Skládací nohy vám umožní podložku zvednout na jednu ze tří úrovní výšky tak, abyste měli displej přímo před očima, a současně nabídnou dostatek prostoru pro klávesnici a myš. Už se nemusíte hrbit, mít bolavý krk, záda, ramena nebo si namáhat oči – můžete jen v klidu a pohodlí hrát.

Když připojíte Portus X2 k USB portu, získáte možnost použití 6 různých režimů LED podsvícení. To poskytuje dostatek možností pro nastavení dokonalé herní atmosféry.

Větrací otvory stojanu pomáhají snižovat provozní teplotu zlepšeným prouděním vzduchu, a chrání tak váš notebook před přehřátím, které by mohlo negativně ovlivnit jeho výkon nebo ho poškodit.

SureFire logoPortus X2 je vyroben z vysoce kvalitních ABS plastů a kovu a umožňuje použití notebooků o hmotnosti až do 10 kg a velikosti od 10 do 17,3 palců. Váš notebook, Mac nebo tablet bude na svém místě zajištěn horním držákem a protiskluzovou gumovou podložkou, takže se ani nepohne. Podložku lze otáčet o 360 stupňů.

Dva zadní držáky mobilních telefonů umožňují snadný přístup k veškeré komunikaci. V ploché poloze lze Portus X2 použít také jako stojan pro monitor.

Stojan SureFire Portus X2 je přenosný a skládací. Má dvouletou záruku.

SureFire Portus X2

Související články

Leave a Comment