SWS RoadShow 2018 přidává další města

SWS RoadShow

Po partnerských setkání po českých a moravských městech pořádá SWS další kolo RoadShow. A to během tří závěrečných květnových dní v Českých Budějovicích, Pardubicích a na domácí půdě ve Zlíně.

Ze značek se můžete těšit na 3M, Acer, Avacom, Belkin, Benq, Brother a Microsoft. Chybět nebude ani úvodní přednáška pořádající firmy SWS plná stávajících promo akcí spolu s novinkami ve společnosti. V závěru prezentací můžete interaktivně odpovídat na otázky, a získat tak ceny za správnou a rychlou odpověď.

Nedílnou součástí bude workshop, kde se můžete zastavit a probrat další zajímavosti a informace o nabízených produktech a službách, a to přímo se zástupci dodavatelů.

Termíny SWS RoadShow:

29. 5. 2018 – České Budějovice
30. 5. 2018 – Pardubice
31. 5. 2018 – Zlín

„Díky rostoucímu zájmu jak ze strany výrobců, tak i ze strany našich resellerů jsme obnovili dřívější setkání partnerů o tuto formu RoadShow, která proběhla v březnu letošního roku. Vzhledem k hojnému počtu účastníků a celkovému podaření akce jsme se rozhodli pro další květnové kolo. Věříme, že akce bude opět přínosem,“ uvedl Petr Lipner, vedoucí obchodního oddělení SWS.

Související články

Leave a Comment