ATC Enterprise RoadShow 2024 prošlo přes 560 resellerů

ATC Enterprise RoadShow 2024

Společnost AT Computers přivítala na své ATC Enterprise RoadShow 2024 přes 560 unikátních resellerů z České republiky i Slovenska.

Ti se sešli v Ostravě, Brně, Praze, Košicích, Žilině a Bratislavě a vyslechli si nové informace, které mohou zužitkovat v budoucích projektech. Celodenní program zahrnoval novinkami nabité prezentace i diskuze přímo na výstavních stáncích jednotlivých výrobců a dodavatelů – na jednom místě se reselleři potkali se zástupci světoznámých i domácích značek Any.cloud, ASUS, Avast Business, Cisco, D-Link, DELL, Ekahau, EPSON, Grandstream, HP, HPE, i-tec, IT-Hope, Jabra, Lenovo, Microsoft, OWA Armor, Samsung, Seagate, SIL, TP-Link, Uniview a Xertec. Nechyběly ani novinky z kuchyně ATC a tradiční tombola a finální losování o ceny.

ATComputersProgram v každém městě odstartoval Martin Wanke, marketingový ředitel ATC, který se k roadshow vyjádřil: „Je radost osobně vidět naše resellery, kteří chtějí načerpat novou inspiraci a najít praktické způsoby, jak v businessu neustrnout. Také do budoucna plánujeme podporovat naše resellery v jejich nejen produktovém vzdělávání, proto už teď chystáme řadu dalších akcí a eventů, kde je propojíme se špičkovými výrobci a dodavateli v ICT odvětví.“.

Více informací 

Související články

Leave a Comment