Oldřich Kožusznik v eD system vede nákup software v ČR a SR

Oldrich Kozusznik

Dosavadní manažer skupiny nákupu v eD system pro český trh Oldřich Kožusznik rozšířil od června své kompetence také na Slovensko. Softwarový tým distributora si přerozdělil další funkce od 1. srpna 2018.

Oldřich Kožusznik tak od června vede softwarovou unitu v obou zemích. „Kromě toho bude od 1. srpna na Slovensku produktově zastřešovat komodity, o které se stará i v Česku, to znamená segment OEM a FPP/ESD, Office. Tím pádem zůstane částečně i nadále v roli produktového manažera,“ uvádí Jan Novák, ředitel nákupu eD system.

Z části tak vypomůže produktovému manažerovi Richardovi Procházkovi, který má tuto oblast pro slovenský trh na starosti. „Richard nyní bude mít více času a prostoru soustředit se na své další komodity, konkrétně Microsoft OLP, OVS a OV smlouvy,“ upřesňuje Oldřich Kožusznik.

S posílením eD na slovenském trhu od srpna pomůže také dosavadní asistent nákupu pro Českou republiku Jan Šumpich. Distributor dále kvůli posílení týmu hledá referenta pro Microsoft do Bratislavy.

Dalších třech členů české části softwarového týmu se srpnové přerozdělení kompetencí nedotkne. Michal Jílek se bude nadále starat o Microsoft OLP, OVS a OV smlouvy. Michal Burkowicz o značky Norton a Symantec. A Vojtovi Krausemu zůstávají AVG, Avast, Adobe, Corel, Kaspersky, Nero, Veeam a VMware.

Oldřich Kožusznik nastoupil do eD system již před 17 lety na pozici produktového manažera. Na starosti měl kompletní portfolio značky Microsoft, včetně licenční politiky v oblasti Open programů. V září roku 2007 byl jmenován manažerem skupiny nákupu pro software, a to pro Českou republiku. V souvislosti se sjednocováním řízení v českém a slovenském eD, vykonává tuto funkci od června 2018 také pro slovenský trh.

Související články

Leave a Comment