Igor Hendrych je v Canonu ředitelem divize business and information services

Igor Hendrych

V srpnu došlo ke změně v managementu společnosti Canon Czech Republic & Slovakia. Nově pozici ředitele divize business and information services pro obě země zastává Igor Hendrych, který je součástí Canon týmu už více než deset let.

Divize business and information services poskytuje firemním zákazníkům outsourcing digitálních služeb, jako je například digitalizace a řízení oběhu dokumentů a smluv, zpracování faktur, služby digitální podatelny nebo personalizovaná komunikace se zákazníky.

Igor Hendrych nahradí Antonína Brože. Igor ve společnosti začínal před více než deseti lety na pozici junior operations manažera, kde byl primárně zodpovědný za projektový management. Po třech letech se stal senior operations manažerem a dostal na starosti největší zákazníky v oblasti služeb. Od roku 2013 řídil komplexní provoz celé divize.

Funkci provozního ředitele divize business and information services Canon CZ/SK od srpna přebral Jan Řiháček, který působí ve společnosti tři roky. Začínal na pozici manažera centra digitálních a tiskových služeb, poté řídil projekty jako senior operations manažer.

Související články

Leave a Comment