Broadline distributor roku 2017/2018 je AT Computers

ATC ocenění

Společnost AT Computers získala v průzkumu CEE regionu (střední a východní Evropa) v anketě ChannelWatch agentury Context ocenění Broadline distributor roku 2017/2018 pro Českou republiku a Polsko (spolu s AB group, jehož je součástí). Prvenství v průzkumu získala už potřetí v řadě.

ChannelWatch je on-line průzkum, který analytická agentura Context dělá mezi více než 7 000 resellery po celém světě, a který poskytuje podrobný přehled o chování, názorech a postojích prodejců. Obchodní partneři hodnotí distributory podle různých kritérií – všechny odpovědi se považují za důvěrné a výsledky jsou založeny pouze na agregovaných datech.

Na základě volby resellerů v regionu CEE (střední a východní Evropy) získalo ATC nejvyšší ocenění „Broadline distributor 2017/2018“ pro ČR. Stejného výsledku dosáhla skupina AB v Polsku, jehož je ATC součástí.

„Jsme velmi potěšeni tímto pozitivním výsledkem, kterým jsme získali příjemnou zpětnou vazbu od všech resellerů. Moc jim děkujeme za důvěru a každý hlas! Pořád je ale co zlepšovat, takže pro naše resellery neustále připravujeme inovace, ať už v nabízeném sortimentu, nebo i ve službách a podpoře,“ vyjádřil se Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Související články

Leave a Comment