eD system distributorem projektorů Casio

Ostravský distributor eD system díky nové smlouvě zařadil do svého portfolia dvě desítky modelů projektorů značky Casio. Lákají na laserovou zobrazovací technologii i výrobu a vývoj v Japonsku.

Hlavním parametrem, který projektory japonského výrobce odlišuje od konkurence, je jejich zobrazovací technologie, místo výbojky používají tzv. hybridní zdroj světla. „Casio je jediným výrobcem, který nabízí výhradně projektory se světlým zdrojem laser/LED s životností 20 tisíc hodin, a to i v nejnižší třídě projektorů,“ uvádí produktový manažer Milan Klobušiak, který má Casio v eD system na starosti.

Díky využití tohoto speciálního světelného zdroje jsou tak podle něj všechny modely schopny nabídnout nadstandardní záruky, které jen podtrhuje fakt, že výroba i vývoj probíhá přímo v Japonsku. „Některé z produktů jsou navíc držiteli globální certifikace TCO Certifield týkající se udržitelnosti IT produktů,“ dodává Milan Klobušiak.

Projektory jsou vhodné do kanceláře i na domácí použití. Zařazením 18 modelů Casio do nabídky tak portfolio eD aktuálně nabízí téměř 450 modelů projektorů jedenácti světových značek, jako je Sony, Benq, NEC, Acer a další. Kromě projektorů distributor od značky Casio dlouhodobě nabízí také kalkulačky.

Související články

Leave a Comment