ATComputers se stal distributorem ASUS i na Slovensku

ASUS ATC 22

Společnost AT Computers se stala oficiálním distributorem produktů značky ASUS i na Slovensku. Kontrakt platí od 1. října.

Jde o výsledek dlouholeté nadstandardní spolupráce mezi ATC a ASUS v České republice a potvrzení silné pozice ATC v dealerském kanálu i na slovenském trhu. ATC bude slovenským resellerům nabízet jak zařízení consumer, tak i commercial notebooky či příslušenství.

ATCZa AT Computers se k oficiálnímu kontraktu vyjádřil Martin Harazím, ředitel nákupu ATC: „Byli jsme úplně prvním distributorem notebooků ASUS na Slovensku již od konce 90. let a jsem velmi rád, že naše spolupráce opět získává oficiální formát. ASUS v posledních čtvrtletích znovu dynamicky roste a získává stále větší pozornost resellerů, kterým tak můžeme nabídnout vynikající dostupnost zboží díky skvěle zásobenému skladu. A stejně tak další standardy, na které jsou u nás zvyklí – kvalitní podporu prodeje, rychlé dodávky, školení apod.“.

Morgan Chen, Country Manager of Czech republic & Slovakia ze společnosti ASUS, ke spolupráci dodal: „We are pleased to cooperate with AT Computer to offer ASUS innovated and reliable total solution in Slovakia.“.

V případě zájmu můžete kontaktovat produktového manažera Ivana Ondruška ondrusek@atcomp.sk, který má ASUS produkty v ATC SK na starosti.

Více informací na http://www.atcomp.sk/.

 

#TZ

 

Související články

Leave a Comment