ATC má nově v nabídce herní notebooky GIGABYTE

GIGABYTE AERO 15 OLED KC

Společnost AT Computers do svého portfolia nově zařadila herní notebooky od GIGABYTE. Nabídka platí pro Českou republiku i Slovensko.

Na nabídku těchto nových notebooků se od dnešního dne reselleři mohou podívat na webu ATC, kde je mohou objednávat pod kódy začínajícími 1891*. Notebooky jsou nabízeny ve třech modelových řadách. AORUS prémiová značka pro náročné hráče, GIGABYTE gaming se zaměřením na skvělý poměr výkon/cena, a dále AERO pro profesionály z oblasti grafiky, tvorby videa, atd. Tyto herní notebooky jsou již skladem, tak je reselleři mohou mít dle zvyklostí AT Computers do druhého dne po celé České a Slovenské republice.

Současným bestsellerem je model AERO 15 OLED KC s fantastickými vyladěnými parametry. Posuďte sami – procesor 10. generace Intel Core i7-10870H, 15,6“ UHD displej OLED Samsung s rozlišením 3840 x 2160 a disk 512 GB M.2 SSD.

Značku GIGABYTE má u ATC na starosti Tomáš Pauke, produktový manažer (pauke@atcomp.cz) a k novým herním notebookům této značky dodává: „Jsme nadšeni, že jsme do našeho portfolia mohli přidat výkonné herní notebooky GIGABYTE – špičkové komponenty zajistí uživatelům nejen vyladěnou herní jízdu, jsou to všestranné notebooky pro náročné uživatele i kreativní profesionály.“

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

Související články

Leave a Comment