Tech Data spouští službu VIP Marketplace umožňující automatické obnovování licencí

cloud infrastructure

Společnost Tech Data oznámila spuštění služby VIP Marketplace, která prostřednictvím portálu StreamOne Cloud Marketplace umožňuje automatické obnovování licencí k softwarovým produktům Adobe – včetně Creative Cloud a Acrobat DC. Díky této nové iniciativě nyní zákazníci mohou obnovovat stávající licence a přidávat nová předplatná pomocí jednoduššího procesu online správy účtu, který zahrnuje objednávání, zřizování, fakturaci i obnovení.

Zásluhou tohoto kroku partneři zkrátí čas vynakládaný na činnosti související s obnovováním licencí k jejich softwaru Adobe. Rovněž jim pomůže udržet si zákazníky, protože ti již nebudou muset neustále myslet na to, kdy jim končí předplatné, aby si ho stihli včas obnovit. Automatické obnovení bude k dispozici spolu s tradičními možnostmi licencování, přičemž cenové modely a produktové varianty zůstanou beze změny. Jednodušší proces obnovování licencí mohou nyní využívat partneři společnosti Tech Data v České republice a na nasazení na Slovensku se pracuje. O spuštění budou zákazníci včas informováni.

„Tento nový model automatického obnovování licencí představuje pro nás a naše distribuční partnery důležitou novou funkci, která je dostupná prostřednictvím cloudové platformy StreamOne. Partnerům významným způsobem usnadňuje správu řešení Adobe, protože díky ní nemusejí používat několik systémů či procesů. Budou tak moci věnovat více času urychlování obchodního růstu a rozšiřování služeb nabízených zákazníkům,“ řekl Denis Fouquet, viceprezident pro softwarová a cloudová řešení společnosti Tech Data v Evropě, uvedl.

TZ

Obrázek: newsbook.es

@RadekVyskovsky

Související články

Leave a Comment