ATC je distributorem značky Corsair

Corsair ATC distribuce

Společnost AT Computers má nově ve svém portfoliu značku Corsair, kterou rozšiřuje svou nabídku pro české i slovenské resellery.

Corsair je přední světový vývojář a výrobce vysoce výkonných zařízení a technologií pro hráče, tvůrce obsahu a počítačové nadšence, který přes 20 let poskytuje velmi kvalitní a inovativní hardware. Spolupracuje také s esportovými týmy a influencery z celého světa a jejich gamingové produkty patří k jedněm z nejlepších.

Tato značka přináší na trh rozsáhlou nabídku herních produktů od PC komponent (např. paměti, PC skříně, zdroje, chlazení, SSD), přes periferie (např. klávesnice, headsety, myši, podložky, křesla) až po streamovací zařízení (např. kamery a mikrofony). ATC bude mít v nabídce vybrané portfolio této značky a první produkty již jsou skladem, a tedy k dodání dle standardů ATC.

„Díky spolupráci s firmou Corsair přinášíme na český a slovenský trh mimořádnou značku gamingového hardwaru s pokročilými funkcemi, kvalitní konstrukcí a líbivým designem. Zejména jejich herní klávesnice řady K70 patří mezi světové bestsellery, které jsou opravdovým high-endem a jsou hojně používané esportovými týmy,“ dodal k novince produktový manažer Jan Ferik (ferik@atcomp.cz), který má produkty této značky u ATC na starosti.

Více informací na http://www.atcomp.cz/ a na https://www.corsair.com/eu/en/.

Související články

Leave a Comment