AT Computers distributorem portfolia Jabra Consumer

Jabra

Společnost AT Computers získala oficiální distribuci na produkty značky Jabra Consumer. Distribuce se vztahuje na Českou republiku i Slovensko a rozšiřuje tak již dosavadní nabídku produktů Jabra z komerční divize.

ATComputersJabra Consumer nabízí produkty představující dokonalá zvuková řešení pro poslech hudby, sport (odolné vůči potu) nebo procházky za jakéhokoli počasí. Nabízí pecková sluchátka pro naprostou svobodu – hands-free, s potlačením hluku umožňující eliminovat nežádoucí zvuky a ruchy, se zvukem ve vysokém rozlišení, kdy vás volající slyší čistě jako křišťál, odolná vodě i prachu, a také nejmodernější fitness sportovní sluchátka, která umí měřit i tep v uchu, a to s velkou přesností.

Jabra je výrobcem, který bere každého uživatele jako unikátního a snaží se mu nabídnout maximální komfort při jakékoliv aktivitě. V každém výrobku Jabra se odrážejí stovky hodin výzkumu a důsledného inženýrství – proto fungují chytřeji a nabízejí více funkcí než jiná sluchátka, náhlavní soupravy či reproduktory na trhu.

Toto zastoupení platí od června letošního roku. Důvodem pro rozšíření spolupráce ze strany Jabry je široká resellerská báze ATC a jejich vynikající služby, podpora a zkušenosti s profesionální divizí Jabry. „Jsem rád, že Jabra oceňuje naši dlouholetou spolupráci, a proto jsme pro ně byli vhodnou volbou, co se týká distribuce produktů Jabra Consumer. Nyní budeme moci našim zákazníkům nabídnout jejich další kvalitní a všestranné produkty,“ vyjádřil se Martin Harazím, ředitel nákupního oddělení ATC.

V ATC má veškeré produkty Jabra na starosti produktový manažer Vojtěch Komárek (komarek@atcomp.cz).

Související články

Leave a Comment