Náhradník, který ušetří váš čas

Náhradník ATC

Společnost AT Computers spustila na svém webu www.atcomp.cz novou revoluční funkcionalitu Náhradník.

ATComputersJedním kliknutím na tlačítko „Najdi náhradníka – alternativu“ si můžete u vámi vyhledaného produktu zobrazit náhradníky, a to podle těch nejdůležitějších parametrů – jednoduše tak naleznete ideální náhradu požadovaného zboží. Systém vám na prvních místech nabídne produkty podobných nebo lepších parametrů – předvídá, jaký parametr je důležitý více či méně a podle toho vybírá náhradníky. Nalezené náhradníky nejen zobrazí, ale ukáže i přehledné porovnání parametrů vůči vámi vybranému produktu, seřadí parametry v daných kategoriích a barevně vyznačí, který parametr je lepší, stejný nebo slabší.

Reselleři mají už teď možnost tuto vychytávku šetřící jejich čas vyzkoušet a zjednodušit si tak práci. Nová funkce je samozřejmě neustále zdokonalována, stejně jako celý web.

Tomáš Lach, senior system integrator ATC a tvůrce projektu, se vyjádřil: „Strukturu a obsah technických parametrů se snažíme stabilně držet na vysoké úrovni, proto od myšlenky vedl jen malý krok k tomu, abychom pro resellery využili dlouhodobě udržovanou a rozvíjenou databázi i jiným způsobem, než jsou například pokročilé možnosti filtrování na našem webu. Našim partnerům Náhradník ukazuje, co jim můžeme nabídnout a nám to, co můžeme dále zlepšovat – aby jedno z našich hesel nebylo jen frází a my jim i nadále pomáhali prodávat.“   

Více informací najdete na http://www.atcomp.cz/ a http://www.atcomp.sk/.

TZ

@Jana Efmertová

Související články

Leave a Comment