AT Computers představuje Aruba Instant On

Aruba Instant On

ATCAT Computers představuje novou řadu cenově zajímavých access pointů HPE Aruba Instant On. Jako jediný distributor na českém i slovenském trhu ji bude mít skladem.

Společnost HP Enterprise rozšiřuje portfolio WiFi produktů o novinku s názvem Aruba Instant On. Jedná se o cenově výhodné řešení WiFi pro domácnosti a malé a střední firmy s doporučenou koncovou cenou již od 2.193 Kč bez DPH. Benefitem je také to, že instalace ani správa nevyžadují žádné další náklady.

Portfolio obsahuje 4 typy access pointů pro vnitřní a jeden pro venkovní prostředí. Access pointy lze škálovat – až 25 ks Instant On AP v jedné síti. Velkou výhodou je velmi jednoduché nastavení, stejně jako správa pomocí aplikace pro iOS a Android. Lze je také spravovat pomocí cloud-based web portálu s rozšířenými možnostmi, jako například personalizovaného guest portálu.

Celá řada Instant On podporuje aktuální standardy 802.11ac wave 2. Jedná se bezpečnou technologii s podporou šifrování WPA3, podporu radius serveru a oddělení sítí pro zaměstnance a hosty.

Produkty Aruba Instant On má u ATC na starosti produktový manažer Radoslav Huleš (hules@atcomp.cz).

Více informací na https://www.atcomp.cz/.

Související články

Leave a Comment