Agentské setkání ATC

ATC večer Andrea Pomeje

Jarní resellerská setkání ATC nedaleko Sečské přehrady byla letos opravdu Přísně tajná, a to doslova! Hlavním tématem byli agenti, agentky, nechyběl samozřejmě James Bond a přísně tajné informace. Celkově 4 akcemi ve 3 týdnech prošlo 1200 lidí, z toho na 740 unikátních resellerů.

ATC přísně tajnéHostesky coby agentky vítaly příchozí resellery s welcome drinkem Martini v bondovském stylu „protřepat, nemíchat“. Každý také dostal placku se svým jménem a agentské tričko ATC s tajnou šifrou na zádech. Prostory hotelu byly tematicky vyladěny – po zemi byly rozmístěny šlápoty, jako z místa činu, a stopy po autech či tanku, zem i stěny byly polepeny falešnými průstřely a na zdech hotelu byly vylepeny portréty zaměstnanců ATC, opět v agentském stylu. V koutku u restaurace nemohlo chybět místo činu, kde předlohou pro mrtvolu byl sám Martin Wanke.

Ten příchozí vítal v kongresovém sále, kde byli všichni reselleři barvou trička rozděleni do 5 týmů a podle toho je hostesky vodily do workshopů dle programu. Na nich mohli aktivní účastníci získat nábojnice, za které si pak mohli vybrat něco z tomboly – v té byla spousta tiskáren a projektorů EPSON, produkty ASUS, Brother, Seagate, White Energy či třeba TP-Link, lahve Martini a skleničky na něj, párty hra Alias, auta na dálkové ovládání či malé modely bondovských aut, parfémy James Bond, herní sada na poker, dřevěné či kovové hlavolamy, hádanky a hlavolamy Sherlocka Holmese, barevné ponožky, kožená sada na čištění bot i doutníky a jiné. Na setkáních nechyběly ani výstavky světových a českých značek s nejnovějšími produkty, kde vendoři zákazníkům odpovídali na jejich konkrétní dotazy. Celkově prošlo setkáními na 68 vendorů, ať už přímo ve workshopech, či na výstavkách.

ATC český mobilní trh 2021Po obědě následovala prezentace ATC v kongresovém sále – Petr Vaněk shrnul, jak prodával český distribuční trh na konci 2021 a v prvních měsících 2022, jak se vyvíjely prodeje desktopů a notebooků, či jak je na tom retail. Dále resellery informoval o tom, jak lze společně využít nové trendy a příležitosti, jako např. prodej čehokoli jako služby (hardwaru, softwaru, tisku apod.), prodej CSP a ESD dostupný 24/7, prodeje pojištění a záruk. Připomněl jedinečnou funkci ATC webu pod názvem Náhradník, která pracuje s obecnými parametry zboží a najde vám dle nich nejvhodnější alternativy produktů.

Martin Wanke představil horkou herní novinku ATC značky X-Diablo, a to nejen herní notebook X-Diablo Wings, který je vhodný na hry, na práci i pro multimédia, a nese si tak jako jediný v ČR označení 3 v 1. Dále upozornil na možnost získání dotací na digitalizaci podnikání, na které proběhl exkluzivní webinář o dotační podpoře a financování digitalizace, který najdete v archivu webinářů ATC. Zdůraznil také obrovský potenciál v prodeji XaaS, tedy čehokoli jako služby – hlavní výhody vidí v tom, že business tak může být dlouhodobý a efektivní jak pro zákazníka, tak, a to zejména, pro prodejce. Upozornil také na právě probíhající anketu o Distributora roku 2021.

ATC večerní programPoslední workshopy končily kolem 19:15 a účastníky už čekal bohatý raut. Kolem osmé večerní začal Martin Wanke všechny lákat na večerní program do kongresového sálu, kde už hosty čekaly hostesky a rozdávaly jim sklenky se sektem, aby jim večerní zábava lépe ubíhala. Začátek večera se nesl v duchu Jamese Bonda – zpěváci a tanečníci z Městského divadla Brno měli nachystána představení s písněmi a scénkami z filmů o slavném agentovi a zazněly i světoznámé songy od Tiny Turner, Madonny, Adele či Sama Smithe. Vystoupení bylo proloženo módní přehlídkou spodního prádla, při které si na své přišli pánové, ale zároveň nebyly ochuzeny ani dámy. Modelkami byly velké hvězdy svého řemesla světového měřítka – Miss České republiky a třeba i tvář pánské módy Bandi. Na taneční parket vyzvala hosty kapela Velvet s nejlepšími česko-slovenskými hity, ale největším překvapením večera bylo vystoupení české a celosvětově dobře známé a uznávané DJky Andrey Pomeje! Její DJský um i nadšení a pozitivní naladění na parket přilákalo naprosto nečekané množství tanečníků i tanečnic a hotel se doslova otřásal v základech. Lepší završení večera v nočních hodinách si tak ATC nemohlo přát. ATC děkuje všem partnerům za účast a těší se na dalších akcích na viděnou!

Související články

Leave a Comment