V digital signage je ukrytý potenciál, ze kterého můžete těžit

digital signage

Oblast digital signage v posledních letech zažívá velký boom. Umožňuje rychlým způsobem předat a měnit informace kdekoliv a kdykoliv, čímž má v mixu marketingových kanálů výsostní postavení. Řešení pro nasazení do praxe najdeme u celé řady výrobců. Společnost MMD Monitors & Displays ČR k nim svou šíří portfolia patří a nabízí produkty pro různá nasazení. Reselleři s přidanou hodnotou z toho mohou těžit. Naskočte na tuto vlnu i vy.

PhilipsPoint of Sale, který známe ze současných konceptů obchodních míst, se dynamicky rozrůstá na Point of Information. Informace jsou zkrátka všude. Trendy z posledních let v oblasti digital signage lze shrnout do několika klíčových slov: integrace, řešení, snižování vstupů, standardy a smart. Péče o digital signage přechází z IT oddělení do marketingu jako plnohodnotná (podstatná) část marketingového komunikačního mixu. Tento směr klade důraz na komplexnost a jednoduchost softwaru pro ovládání digital signage.

Maloobchod je vám nakloněn

Aktuálně například v rámci strategie zkvalitňování služeb zákazníkům firmy v maloobchodě provádějí refresh designu svých prodejních míst a v rámci redesignu také přemýšlejí o prezentaci nabízených produktů a akčních trháků. Postupně tak nahrazují staré menu a akční plakáty v rámečcích novými digitálními obrazovkami. Výběrových řízeních se často účastní MMD se svými řešením Philips Display Solutions a často vítězí.

Hlavními požadavky na nový digitální systém prezentace bývá schopnost velice rychle promovat akční nabídky, a to třeba i napříč celou sítí prodejen a celkově udělat nabídky produktů flexibilnější.

Dalším požadavkem je často centrální správa, která je snadná na ovládání, ale zároveň poskytuje dostatek informací pro IT správce. A posledním důležitým parametrem je rozsah požadovaných velikostí obrazovek.

Toto všechno splňuje řešení od Philipsu. Nabízí široké portfolio monitorů a profesionálních displejů. Centrální správu celé sítě pro Philips zajišťuje na míru navržený řídicí v cloudu pracující software ArtemisOne, který vyniká robustností, jednoduchou a přehlednou správou. Celý systém je navíc dostupný za velmi příznivou cenu.

Řídící systémy pracují v cloudu

Díky ArtemisOne může správce sytému řešit jak technickou část – tedy nastavování hardwaru (úprava jasu, kontrastu, barvy, hlasitosti; plánování provozu obrazovek) – tak provoz a organizaci zobrazovaného obsahu. Odpovědný pracovník má možnost téměř okamžitě měnit obsah podle akčních produktů nebo dopředu plánovat zobrazovaný obsah. ArtemisOne umožňuje skutečně snadné řízení celé sítě zobrazovačů z jedné ovládací konzole, se všemi potřebnými daty dostupnými na pár kliků. Unikátnost řídicího systému spočívá v tom, že obsahuje i fotografie z pozice umístnění. Správce systému tak přesně ví, o kterou plochu jde nebo při jaké teplotě operuje.

Díky jednoduchému grafickému zobrazení okamžitě vidí, která plocha funguje správně (zelená) a kde je nějaký problém (červená). Navíc má možnost definovat konfigurační soubory, které obsahují jednoduché možnosti nastavování celých skupin obrazovek, kdy se požadované parametry nastaví pouze na jedné z nich a systém toto nastavení pošle do všech obrazovek v síti nebo podle libosti pouze vybraným obrazovkám. Díky řešení od společnosti Philips se firmy, provozovny, maloobchod a další subjekty přehoupnou do digitální éry. Nové panely přinesou úsporu nákladů a práce s nabídkou produktů se zefektivní. Nasazení centrálně řízeného digitálního řešení napříč celou sítí provozoven se odrazí v nárůstu prodeje promovaných.

Odborníci jsou připraveni pomoci

B2B řešení a profesionální displeje mají ve společnosti Philips na starosti Jana Robešová, Leoš Lemberk a Milan Krejzlík. „Při návrhu celého řešení zobrazování se řídíme především požadavky a potřebami našich zákazníků. Celý systém může být pro každého klienta přizpůsoben na míru s ohledem na jeho potřeby,“ prozrazuje Milan Krejzlík ze společnosti Philips, divize Professional Display Solutions.

ATCReselleři, naskočte i vy na tuto vlnu a nabízejte digital signage u svých klientů. MMD Monitors & Displays ČR se svým řešením Philips Display Solutions je nejen kvalitní, ale funkční a jeho pořízením získáte nejen vy, ale také vaši zákazníci. Více informací vám podají Jana Robešová, Leoš Lemberk a Milan Krejzlík a produkty objednávejte u AT Computers a SWS.

Související články

Leave a Comment