Kyocera akvírovala Janus

Akvizice

Společnost Kyocera pokročila ve své expanzi na trhu střední a východní Evropy akvizicí svého mezinárodního partnera, české společnosti Janus. Ta bude nově přejmenována na Kyocera Document Solutions Czech a po několika dekádách partnerství se stane 18. prodejní jednotkou společnosti Kyocera Document Solutions Europe.

Cílem akvizice je další posílení expanze společnosti Kyocera Document Solutions Europe v regionu Evropy, Středního východu a Afriky, v tomto případě konkrétněji ve střední a východní Evropě. „S radostí oznamujeme, že Kyocera Document Solutions Czech se stala dceřinou společností naší skupiny. Díky novému týmu kvalifikovaných expertů, který se připojí k naší základně, budou mít zákazníci možnost ještě intenzivněji profitovat z inovativního portfolia řešení a služeb společnosti Kyocera, které jsou přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly rychle se měnícím potřebám trhu,” uvedl Takuya Marubayashi, prezident společnosti Kyocera Document Solutions Europe a dodal: „Zákazníci jsou základem naší strategie. Věříme, že naše zkušenosti a znalosti jim pomohou podnikat chytřeji a efektivněji. Díky naší nejnovější dceřiné společnosti získají zákazníci ze střední a východní Evropy užší vztah s Kyocera, která patří k hlavním globálním hráčům.”

Společnost Kyocera Document Solutions Czech dosáhla během více než 26 let v podnikání v oboru kancelářských řešení významného úspěchu v rámci strategických projektů ve veřejném i soukromém sektoru. Jiří Hubený, generální ředitel organizace, bude i nadále vést své týmy sídlící v Praze a v Bratislavě. „Pod vedením Jiřího Hubeného bude společnost Kyocera pokračovat v šíření svých špičkových řešení na těchto důležitých trzích,” dodává Marubayashi.

„Díky tomu, že jsme se stali součástí globální společnosti, můžeme poskytovat rychleji a v té nejvyšší kvalitě jak nové produkty, tak i služby a péči o zákazníky,” uvedl Jiří Hubený, generální ředitel společnosti Kyocera Document Solutions Czech. „Je nám ctí, že můžeme posílit naše vztahy s Kyocera Document Solutions Europe, stát se součástí jednoho z lídrů trhu a spolupracovat na budoucích inovacích.”

Cílem Hubeného je další rozšíření oceňovaného portfolia produktů Kyocera, a to zejména v oblasti ICT. „Na trhu je obrovská příležitost k růstu. Náš pre-sales tým má hluboké znalosti o softwarovém portfoliu i poradenských službách společnosti Kyocera, je velmi dobře obeznámen s lokálním trhem a je připraven představit mu přidanou hodnotu Enterprise Content Management a Business Process Management řešení,“ vysvětluje Hubený.

Jakožto lídr v oblasti digitální transformace může společnost Kyocera nyní i na českém a slovenském trhu ještě zesílit svou podporu podniků při optimalizaci jejich pracovních postupů. Tato akvizice představuje pro společnost Kyocera Document Solutions Europe další krok na cestě k inovacím v oblasti EMEA a další způsob, jak dodávat zákazníkům stále lepší a efektivnější služby.

Související články

Leave a Comment