Tech Data distributorem produktů Avast

malware

Společnost Tech Data dnes se v srpnu stala autorizovaným distributorem komerčních bezpečnostních produktů Avast a AVG.

„Jsme velmi potěšeni tím, že máme možnost navázat spolupráci s českou firmou, která je zároveň významným hráčem na světovém poli. To je v českém prostředí skutečně výjimečné,“ uvedl Martin Madár, ředitel Tech Data pro oblast softwaru v zemích východní Evropy.

„Tech Data je předním distributorem na trhu a máme radost, že díky spolupráci budou naše produkty na trhu dostupnějšími. Jsou to skvělé zprávy hlavně pro resellery, kteří budou nyní mít po boku silného a profesionálního partnera, který bude podporovat jejich prodeje našich bezpečnostních řešení,“ řekl Pete Turner, senior viceprezident pro prodej a marketing spotřebitelských produktů v Avastu.

„Uzavřením kontraktu se rozšířilo a posílilo portfolio společnosti Tech Data v oblasti digitální distribuce ESD o dalšího velkého vendora, což je jednoznačným přínosem pro nás a naše partnery,“ řekl Michal Nemček, product manager zodpovědný za řešení Avast a AVG. „Budeme schopni rychleji reagovat na požadavky partnerů a dodávat jim ten nejvhodnější software dle jejich zvoleného řešení ESD,“ dodává Nemček. Mezi komerční security produkty, které bude Tech Data nabízet, se řadí například AVG Internet Security, Avast Internet Security, či Avast Mobile Security.

Související články

Leave a Comment