Veracomp distributorem bezpečnostních řešení CyberArk

Veracomp, distributor s přidanou hodnotou, v České republice a na Slovensku rozšířil své portfolio bezpečnostních řešení o CyberArk, výrobce řešení pro řízení privilegovaných účtů.

CyberArk je globální lídr v oblasti zabezpečení privilegovaných přístupů, které jsou kritickou vrstvou bezpečnosti IT. CyberArk chrání data, infrastrukturu a prostředky podniku, ať jsou umístěny lokálně, nebo v cloudu. Zároveň zabezpečuje a chrání aplikace i nástroje využívané v procesech DevOps.

Společnost CyberArk dodává komplexní řešení pro snížení rizik plynoucích z užívání privilegovaných přístupů do sítě a využívají ho přední světové organizace, včetně více než poloviny firem z Fortune 100.

„Naší strategií je nabídnout partnerům řešení, se kterým zvládnou téma bezpečnosti u koncových zákazníků od A do Z. CyberArk je lídrem v oblasti zabezpečení privilegovaných přístupů, což dokazují počty nasazení tohoto řešení po celém světě. CyberArk skvěle zapadá do našeho portfolia ať jako samotný produkt, nebo jako součást velkých projektových řešení,“ řekl Petr Janda, CEO Veracomp Czech & Slovakia.

Související články

Leave a Comment