Tech Data distributorem produktů Acco Brands

Acco Brands Leitz

Společnost Tech Data uzavřela smlouvu se společností Acco Brands, americkým výrobcem kancelářských produktů. Tím se tak stala autorizovaným distributorem značek Leitz, Rexel, GBC, Nobo, Esselte a Kensington pro Českou republiku.

Společnost Tech Data podepsáním smlouvy rozšiřuje své portfolio o kancelářské vybavení a reaguje tím mimo jiné i na aktuální požadavky pro splnění potřeb spojených s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR), například díky skartovačkám značky Rexel.

Smyslem této smlouvy je uzavření lokální spolupráce se společností Acco Brands, která pod sebou sdružuje značky Leitz, Rexel, GBC, Nobo, Esselte a Kensington, které bude Tech Data distribuovat na českém trhu.

„Nově uzavřená spolupráce se společností Acco Brands nás velmi těší,“ říká Vít Vojtěšek, product marketing director společnosti Tech Data. „Tato spolupráce bude výhodná jak pro zákazníky společnosti Tech Data, tak pro její partnery, kteří budou moci rozšířit svoji aktuální nabídku o výše jmenované značky a budou tak moci využít svých výhod, nastavených u Tech Data Distribution,“ dodal. Produktovým manažerem, odpovědný za spolupráci s Acco Brand, je Martin Chudoba.

Související články

Leave a Comment