Tech Data distributorem IP produktů D-Link

D-Link IP Kamera

Společnost Tech Data podepsala smlouvu s výrobcem IP síťových prvků pro firmy a domácnosti, společností D-Link. Tímto krokem se Tech Data stala distributorem produktů společnosti D-Link na území České republiky.

Společnost D-Link již 32 let dodává produkty pro domácnosti, firmy, poskytovatele internetu, mobilní operátory a datová centra. Je jedním z předních světových výrobců aktivních prvků síťové infrastruktury. Navrhuje, vyvíjí a vyrábí síťové prvky, bezdrátová zařízení, IP kamerové systémy a produkty pro tzv. chytrou domácnost a internet věcí. Společnost D-Link je průkopníkem mnoha IP technologií pro plně integrované prostředí digitálních domácností a počítačových sítí.

„Tech Data je distributorem produktů D-Link v mnoha evropských zemích. Proto jsem rád, že můžeme naše zkušenosti z jejich prodeje uplatnit i v České republice,“ řekl Lukáš Hála, produktový manažer zodpovědný za značku D-Link v Tech Data Distribution. „Pro distribuci produktů D-Link budeme využívat naše logistické centrum v Boru u Tachova, které do teď sloužilo především pro obsluhu zákazníků v Německu a Rakousku. Díky oficiální distribuci pro ČR tak budeme moci nabídnout našim českým partnerům kromě vysoké dostupnosti také adekvátní projektovou podporu při tvorbě systémů a komplexních síťových řešení.“

„Těším se na spolupráci s naším novým partnerem Tech Data Distribution. Věříme, že tato spolupráce bude oboustranně výhodná a prospěšná i pro zákazníky, protože tak pro ně budou naše produkty ještě dostupnější,“ řekl Marcin Michalski, district manager společnosti D-Link.

Související články

Leave a Comment