Tech Data distributorem Fujitsu Technology Solutions

partnerstvi

Společnost Tech Data uzavřela distribuční smlouvy s firmou Fujitsu Technology Solutions. Díky tomu distributor od května rozšířil nabídku svých produktů, řešení a služeb pro informační technologie.

„Z nadcházející spolupráce mezi Tech Data a Fujitsu Technology Solutions máme radost a věříme, že další rozšíření našeho portfolia uvítají i naši zákazníci. Navázání této spolupráce je skvělou zprávou i pro naši B2B nabídku,“ uvedl Vít Vojtěšek, product marketing director společnosti Tech Data. Produktovým manažerem, který bude odpovědný za spolupráci s Fujitsu Technology Solutions, je Jan Chlachula.

„Doplnění naší nabídky o Fujitsu Technology Solutions je součástí plánovaného rozšiřování produktového portfolia v regionu východní Evropy,“ shrnuje Tomáš Cígler regional director client solutions & datech – TD East Region.

„Jsem rád, že naši síť distributorů můžeme rozšířit o společnost Tech Data. Věřím, že kvalita našich produktů a služeb pomůže ke společnému růstu obou firem. Vzhledem k šíři našeho portfolia si troufám tvrdit, že si vybere opravdu každý,“ říká Ivan Preisler, channel manager Fujitsu Technology Solutions pro Českou republiku a Slovensko.

Související články

Leave a Comment