Tech Data distributorem bezpečnostních systémů Hikvision

Hikvision

Tech Data zajišťuje autorizovanou distribuci společnosti Hikvision, vyrábějící kamerové a videodohledové zabezpečovací systémy a přístupových systémů.

Společnost Tech Data se tímto krokem snaží maximálně vyhovět aktuální poptávce a potřebám svých zákazníků. Rozšiřuje tak přirozeně nabídku distribuce o spolupráci s největším hráčem v oblasti sledovacích systémů (surveillance) a je připravena poskytnout další řešení ze strategicky důležité oblasti bezpečnosti.

Zákazníkům bude díky nově vzniklé spolupráci možné nabízet nejširší portfolio, které zásluhou centrálního skladu v Boru u Tachova nabídne i bezprecedentní dostupnost oproti konkurenci. Produktovým manažerem, který má na starosti spolupráci se značkou Hikvision je Lukáš Hála.

„Jsem velice potěšen důvěrou, kterou v nás vkládá společnost Hikvision a její český tým. Tech Data v této oblasti umí nabídnout veškerou předprodejní podporu a také díky široké nabídce dalších značek – nabídnout a dodat ucelené řešení (servery, zálohování, software i síťovou infrastrukturu),“ řekl Vít Vojtěšek produkt marketing manager společnosti Tech Data Distribution.

„Společnost Hikvision vítá uzavření kontraktu s tak významným hráčem na trhu jako je Tech Data. Od naší vzájemné spolupráce očekáváme oboustranně zajímavý obchodní výsledek a veliký synergický efekt – takový jaký může přinést jen spolupráce jedniček ve svém oboru na trhu,“ řekl Pavel Švadlenka, channel sales leader Hikvision.

Související články

Leave a Comment