Předním dodavatelem profesionálních projektorů v oblasti EMEAR je Epson

projektor

Epson je nyní podle nejnovějších údajů o podílu na trhu od společnosti Futuresource předním výrobcem projektorů na trhu profesionální audiovizuální techniky a na trhu s projektory pro pevnou instalaci se svítivostí nad 6 000 lumenů. Společnost Epson nyní drží 26,7 % trhu s profesionální audiovizuální technikou, což znamená zvýšení o téměř 11% bodů za stejné období v minulém roce, přičemž podíl na trhu nadále roste i v roce 2018 .

Zpráva společnosti Futuresource je založena na fenomenálním růstu společnosti Epson v segmentu projektorů, kde je nyní nejlepším výrobcem business projektorů v celé oblasti EMEAR a zbytku trhu s CIS. Podíl společnosti Epson v těchto oblastech nyní tvoří 31,3 %, což oproti období před 6 lety znamená nárůst o 120 % prodaných jednotek .

V rámci celého světa drží společnost Epson pozici jedničky na trhu projektorů už 17 let v řadě, přičemž celkový celosvětový prodej projektorů od roku 2006 činí 22,3 milionů. Epson má také největší podíl na trhu s projektory se svítivostí nad 6 000 lumenů na světě.

Michal Holovský, business account manager VI ve společnosti Epson Europe CZ & SK, říká: „Tak rychlého růstu podílu na trhu v oblastech profesionální audiovizuální techniky a business projektorů jsme dosáhli díky naší neustálé touze naslouchat potřebám našich zákazníků a vyrábět – na základě získaných poznatků – nejlepší produkty ve své třídě pomocí jedinečné vlastní technologie Epson. Kromě toho naši zákazníci nechtějí jen špičkové produkty, ale také špičkové služby a podporu, kterou získávají od našich báječných obchodních a technických týmů. Naše investice do celé oblasti EMEAR vedou trh samy o sobě. Nemusíme být pokaždé na trhu první, jak ale ukazují tato čísla, díky jedinečnému partnerství s našimi zákazníky jsme nejlepší. Představení naší první řady laserových projektorů, včetně našeho projektoru se svítivostí 25 000 lumenů před dvěma lety, značilo pro společnost Epson zásadní moment. Náš první projektor s nativním rozlišením 4K, který byl představen na letošním veletrhu ISE, je výjimečné technologické dílo, které posunuje společnost Epson do nového světa vysokého rozlišení. Nyní máme zatím nejsilnější řadu audiovizuálních projektorů, která bude brzy zahrnovat nový kompaktní model se svítivostí 20 000 lumenů, inovativní řešení pro poutače a zasedací místnosti a jednoduchý software Epson umožňující využívat pokročilé projekční technologie také nezkušeným uživatelům. Nemohu našim partnerům a zákazníkům dostatečně poděkovat za tyto výsledky. Velmi si vážíme každého z nich.“

Objem – dle oblastí EMEAR EMEAR Evropa Evropa CISMEA CISMEA
Čtvrtletí 4. čtvrtletí fiskálního roku 2016 4. čtvrtletí fiskálního roku 2017 4. čtvrtletí fiskálního roku 2016 4. čtvrtletí fiskálního roku 2017 4. čtvrtletí fiskálního roku 2016 4. čtvrtletí fiskálního roku 2017
Velikost trhu 8428 8439 7968 8131 1537 1139
Podíl společnosti Epson 18 % 28,9 % 18 % 28 % 15 % 36 %

Související články

Leave a Comment