HPE ocenilo ATC za spolupráci v roce 2022

HPEoceneni

Společnost AT Computers získala od společnosti Hewlett Packard Enterprise ocenění „Volume distributor roku 2022“.

ATC tuto cenu získalo díky dobré práci jak v rámci projektového, tak zejména v oblasti transakčního businessu. V této oblasti se ATC daří růst i díky dobré adopci FlexOffer programu, který umožňuje velmi rychle získat technicky a cenově validní nabídku. Ocenění za ATC převzal Aleš Kilnar (předseda představenstva), a to z rukou Jana Josky (Channel & SMB Sales Manager HPE ČR) a Jana Kameníčka (Managing Director HPE ČR) v rámci každoročního setkání partnerů HPE, které letos proběhlo ve čtvrtek 15. 6. v prostředí farmy Michael.

Marcel Koch (Senior Product Manager ATC značky HPE) dodává: „Rád bych poděkoval všem kolegům, díky jejichž práci se nám podařilo toto ocenění získat, zvláště našemu HPE týmu. A děkuji také našim zákazníkům, kteří se na nás obrací. Díky naší vzájemné spolupráci a podpoře, včetně úzké spolupráce s HPE, tak můžeme posouvat naše společné projekty kupředu.“.

V rámci ATC zajišťuje podporu zákazníkům jeden z nejširších týmů – ATC má v nabídce plné portfolio produktů HPE včetně serverů, storage, networking, SW a s nimi souvisejících služeb.

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

Související články

Leave a Comment