Novicom rozšířil portfolio o novou produktovou řadu BVS

Novicom

Česká společnost Novicom pokračuje v rozvoji svých produktů a jde naproti požadavkům odborníků na kybernetickou bezpečnost. To dokazuje přírůstkem do svého portfolia, zbrusu novým produktem BVS – Business Visibility Suite, jehož zrod byl slavnostně ohlášen v pražském hotelu Grandior.

Na tomto slavnostním oznámení uvedení produktu BVS na trh byly přítomny desítky předních odborníků a systémových integrátorů z oboru IT a také stávající partneři Novicomu. Zájemci, kteří se nemohli dostavit osobně, měli možnost sledovat ohlášení v přímém přenosu na facebookovém profilu Novicomu.

„BVS – Business Visibility Suite je stručně řečeno nástroj pro přehlednou vizualizaci síťových komunikací IP zařízení a modelování souvislostí business služeb s IT infrastrukturou,“ řekl o novém produktu obchodní ředitel Novicom, Jindřich Šavel, který měl na slavnostním ohlášení hlavní slovo a dodal: „Náš nástroj Business Visibility Suite pomáhá rovněž porozumět dopadům bezpečnostních incidentů na provozované business služby, a tím umožňuje tyto dopady současně minimalizovat.“

BVS tedy unikátně propojuje svět IT technologií a business služeb organizace díky možnostem intuitivního modelování závislostí mezi těmito vrstvami. Hlavní výhodou je automatizovaný sběr metadat o síťových komunikačních vztazích mezi IT zařízeními s možností modelování zajišťovaných business služeb organizace.

BVS se tak stává druhým klíčovým produktem společnosti Novicom, a to vedle stávajícího AddNetu, unikátního integrovaného DDI/NAC nástroje.

„Tím se otevírají nové možnosti v oblasti usnadnění řešení kybernetických hrozeb, jak pro stávající, tak i pro potencionální partnery Novicomu a samozřejmě hlavně pro koncové zákazníky. Ti nyní mohou díky nástrojům AddNet a BVS od Novicomu získat komplexní řešení pro snadné napojení jejich organizace k centrům SOC (Security Operations Center), zajišťujícím okamžitý a kvalifikovaný incident response 24 hodin denně,“ uvedl na závěr Jindřich Šavel.

Související články

Leave a Comment