Pobočkových eD workshopů se zúčastnilo 200 resellerů

eD workshop

Po měsíčním maratonu skončila série workshopů, kterou každoročně pořádá ostravský distributor eD system. Na tradičním setkání se v průběhu dubna a května v Praze, Brně, Ostravě a Pardubicích setkali zástupci distributora, jejich partneři i dodavatelé.

Pobočkovou workshop jízdu odstartovalo setkání v Pardubicích, které se uskutečnilo 19. dubna v areálu Dašických sklepů. „Na každém z workshopů naši obchodní partneři zhlédli odborné přednášky o novinkách na trhu,“ uvádí organizátorka akce Martina Brauner z eD system a dodává: „Všichni partneři byli mimo jiné seznámeni také s problematikou GDPR, která vzešla v platnost 25. května, a byl jim představen software, který si mohou přes eD system pořídit.“

Prezentace produktových informací se letos ujali zástupci značek, jako je Benq, Brother, Epson, Fujitsu, Lynx, Microsoft a TP-Link. Po formálnějším odpoledni následoval neformálnější večer s volnou zábavou a doprovodným programem.

Součástí všech čtyř večerů byla tombola a raut. V Pardubicích i Ostravě pro resellery distributor připravil vystoupení mikromagie. V Praze 15. května zahrála řecká kapela Akropolis. A o dva dny později si účastníci vychutnali brněnské setkání ve vinařství ve Velkých Bílovicích při degustaci vína.

Tradiční pobočkové workshopy pořádá eD system dvakrát do roka, další bude na podzim.

Související články

Leave a Comment