Surf Arena v rytmech samby

Epson a Igepa

V Surf Areně v pražských Letňanech se uskutečnilo partnerské setkání, které pro své zákazníky připravily společnosti Epson a Igepa na počest svého nově uzavřeného partnerství. Během večera proběhla samostatná prezentace tiskáren Epson a zájemci tak mohli naživo vidět ukázky tisku na profesionálních velkoformátových tiskárnách.

Akce se konala v duchu karnevalu v Riu a pro partnery byl připraven pestrý program, během něhož si mohli vychutnat speciální koktejly, užít si pravou brazilskou sambu nebo se ponořit do vln na surf stimulátoru.

„Jsme velice potěšeni, že se nám podařilo toto partnerství uzavřít a mohli jsme jej zpečetit takto příjemnou akcí společně se zákazníky. S technologiemi Epson pracuje řada profesionálů i amatérů, a proto jsme rádi, že jsme mohli zákazníkům přímo na místě předvést tiskárny SureColor-S40610, SureColor-S60610 nebo SureColor-S80610 a ukázat jim tak možnosti, které jim naše technologie v oblasti velkoformátového tisku nabízí,“ řekl Slávek Gross, LFP manager společnosti Epson CZ & SK.

Richard Švab, vedoucí divize Graphic Comm společnosti Igepa, k tomu dodal: „Není jednoduché stát se partnerem společnosti Epson. Jsme hrdí, že se to v Česku povedlo stejně jako Igepě na mezinárodní úrovni. Naši zákazníci nám důvěřují a již nyní mnozí ocenili naše doporučení k pořízení některé tiskárny z řady SureColor.“

Související články

Leave a Comment