Petr Špinar obchodním ředitelem divize ITB v Schneider Electric

Petr Špinar

Společnost Schneider Electric má nového ředitele divize IT Business pro Česko a Slovensko. Do funkce k 1. březnu 2018 nastoupil Petr Špinar. Do společnosti přišel z Motorola Solutions, kde pracoval jako obchodní ředitel pro Česko a Slovensko a také řídil rozvoj obchodu také na Ukrajině, v Gruzii a v Rumunsku.

Své další zkušenosti získal Špinar během působení ve společnostech Computer Sciences Corporation (CSC), kde od roku 2010 působil na pozici Managing Director pro východní Evropu, ve společnosti Motorola jako Country Manager Českou republiku a v Hewlett Packard jako Alliance Director pro východní Evropu na Blízký východ. Za svou kariéru zastával různé pozice ve výkonném managementu jak v České republice, tak v širším regionu střední a východní Evropy.

Špinar v roce 1991 ukončil studium na Vysokém učení technickém v Brně, Fakultu elektrotechniky a komunikačních technologií, obor Technická kybernetika. Mezi jeho zájmy a koníčky patří kromě IT také historie, literatura faktu, kultura, jízda na kole a turistika.

Související články

Leave a Comment