Partnerský den Epson v Benicích

EPSON Benice

Epson uspořádal 6. 3. 2018 partnerský den pro své VIP zákazníky. Hosté, kterých bylo přes 60, se sešli v Benicích u Prahy, kde na ně čekal celodenní odborný i zábavný program.

Marcel Divín, Branch Office Manager společnosti Epson pro Českou a Slovenskou republiku, všechny přítomné nejprve přivítal a poté je již seznámil s prodejními výsledky za rok 2017. Epson dokázal udržet stoupající křivku ve všech segmentech a v inkoustových technologiích mu patří první příčka na českém i slovenském trhu.

Divín následně představil aktuální portfolio firmy Epson pro rok 2018. V souladu se světovými trendy mu dominují inkoustové tiskárny, které si díky své prokázané efektivitě, jednoduché konstrukci a nízkým provozním nákladům získávají stále větší oblibu v domácnostech i kancelářích. Novinková řada Epson Workforce Pro slibuje až o pětinu rychlejší tisk oproti svým předchůdcům, vyšší produktivitu skenování, kvalitnější tisk a až o 66 procent méně spotřebované elektřiny.

Softwarová řešení a velkoformátové tiskárny Epson představil obchodní specialista Martin Lucký, po němž si převzal slovo Robert Matuška, který ukázal možnost integrace POS systémů. Projekčním systémům Epson se během své prezentace věnoval Business Account Manager Michal Holovský, který zdůraznil výhody 3LCD technologií oproti DLP a představil aktuální portfolio laserových projektorů, jež najdou hlavní využití ve školách, firmách či pro reklamní plochy.

Kateřina Vymazalová, PR a marketingová manažerka společnosti Epson, partnerům shrnula možnosti marketingové podpory a odbornou část programu uzavřel opět Branch Office Manager Marcel Divín svým prognostickým výhledem na rok 2018.

Poté už na hosty čekal zábavný program s bohatým rautem.

Související články

Leave a Comment