Nové herní křeslo Genesis Nitro 890

Genesis Nitro 890

Vysoce kvalitní materiály a pozornost věnovaná každému detailu umožnily vytvořit křeslo, které potěší začátečníky i pokročilé hráče. Působivá černá povrchová úprava v kombinaci s červeným prošíváním a vložkami vyrobenými z materiálu příjemného na dotek činí židli mimořádně elegantní, takže je dokonalým doplňkem každého herního koutu.

Genesis Nitro 890 je křeslo, které vám pomůže při hraní udržet správnou a pohodlnou pozici. Opěradlo je vylepšeno vestavěným nastavením bederní opěrky, které lze přizpůsobit tvaru vašeho těla a zaručuje maximální pohodlí. Sedadlo je také vybaveno měkkým polštářem opěrky hlavy, který poskytuje úlevu i při dlouhodobém sedění v křesle. Opěradlo i sedadlo jsou navíc široké, takže je Nitro 890 ideálním křeslem pro dobře stavěné hráče.

GenesisPodručky nastavitelné ve třech úrovních umožňují pohodlné nastavení, výškové nastavení vám pomůže správně nastavit židli podle vaší výšky. Po náročné hře si budete moci odpočinout díky houpací funkci židle, kterou umožňuje vysoce pokročilý multifunkční sklopný mechanismus s funkcí houpání uzamykatelný v požadované poloze. Dopřejte si chvilku odpočinku a před dalším bojem zajistěte opěradlo do požadované polohy a užijte si neochvějnou stabilitu!

ATCBěhem vzrušující hry si musíte být jisti, že vaše křeslo hodně vydrží. Proto je Nitro 890 vyrobeno z oděruvzdorné tkaniny, která zaručuje trvanlivost a navíc zajišťuje odpovídající větrání za všech podmínek. Robustní kovová konstrukce sedačky je pokryta pěnou a výrazně zvyšuje její životnost. Nitro 890 vám bude sloužit mnoho let a nezklame ani při těch nejnáročnějších pohybech. Sedačka je navíc vybavena špičkovým plynovým zvedákem s maximální nosností 150 kg.

Nitro 890 je vybaveno velkými koly, která se plynule pohybují po zemi. Plast, kterým jsou pokryty, zajišťuje, že kola nepoškrábou povrch a jsou také extrémně agilní.

Související články

Leave a Comment