Herní sluchátka Genesis Neon 750

Genesis Neon 750 RGB

Herní headset patří mezi nepodstatnější součásti hráčské výbavy u téměř všech, kteří se věnují soutěžnímu hraní a samozřejmě zlepšují zážitek i u her, které komunikaci a dokonalé určování směru hluků přímo nevyžadují. Důležité je u nich především pohodlí, kvalitní zvuk a mikrofon. Přesně tyto prvky se snaží nabídnout také společnost Genesis se svým headsetem Neon 750.

Genesis Neon 750 RGB

ATCZáruku pohodlí headsetu Neon 750 dodává kvalitní konstrukce, které vévodí vypolstrovaný hlavový most i náušníky. Díky nim se nemusíte bát pocitu otlaků ani po dlouhé herní seanci, což ocení každý vášnivý hráč. Aby nebyla tato sluchátka příjemná pouze na posazení na hlavu, ale také na pohled, nabízí headset proplétané potažení hlavového mostu a také RGB podsvícené logo společnosti Genesis s prismo efektem, které i v temné místnosti na první pohled upoutá pozornost kohokoliv ve vašem okolí.

Genesis Neon 750 RGBGenesis logo newHlavním atributem každých sluchátek je však to, co na vaší hlavě dovedou. Neon 750 se mohou pochlubit 50mm měniči, které se postarají o čistý zvuk, ve kterém se neztratí ani ty nejopatrnější krůčky vašich nepřátel. Slyšet se však potřebujete také se svými parťáky a v tom vám pomůže kvalitní odnímatelný mikrofon, který můžete na headsetu mít jenom když ho opravdu potřebujete.

Neon 750 je kompatibilní s PC, Playstationem, Xboxem i Nintendem Switch. O připojení k vybranému zařízení se postará 150 centimetrů dlouhý kabel zakončený USB konektorem. Najdete na něm i ovládací prvky, díky kterým budete mít dění neustále pod kontrolou a můžete za jeho pomoci upravovat hlasitost, ztlumit mikrofon či vypínat a zapínat podsvícení.

Martin Havel

Související články

Leave a Comment