ATC získalo prestižní ocenění Xiaomi

xiaomi_oceneni

Společnost AT Computers získala ocenění „Premier Partner of the Year“ pro nejlepší partnery společnosti Xiaomi.

Tuto cenu si odneslo ATC jako jeden z 9 nejlepších celosvětových partnerů na setkání Xiaomi Global Partner Conference v Pekingu dne 13. října 2023. Ocenění předávali Alex Xiang (Vice President of Xiaomi Internation Business) a Roman Šebek (Sales & Marketing Director, Xiaomi ČR & SR) do rukou Martina Harazíma, ředitele nákupu ATC. Ten se také k ceně vyjádřil: „Velmi si vážíme významného ocenění ze strany Xiaomi již po necelých dvou letech přímé distribuční spolupráce. Zavazuje nás k poskytování těch nejkvalitnějších služeb zákazníkům tak, abychom mohli v budoucnu cenu opět obhájit.“.

ATComputersRoman Šebek z Xiaomi dodal: Společnost AT Computers opět potvrdila svoji významnou a nezaměnitelnou pozici na trhu distribuce včetně dalších služeb, které obchodním zákazníkům dokáže nabídnout. Jsem potěšen, že společnost Xiaomi naše partnerství takto ocenila, velmi si toho vážím.”.

ATC získalo oficiální autorizaci na začátku května 2022 a vztahuje se na kompletní portfolio telefonů uvedených značek, které společnost Xiaomi Technology Czech s.r.o. na českém trhu nabízí. Produkty Xiaomi má u ATC na starosti produktový manažer Lukáš Šeděnka (sedenka@atcomp.cz).

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

Související články

Leave a Comment