TD SYNNEX uzavřela distribuční smlouvu s Pure Storage

Pure Storage all-flash

Společnost TD SYNNEX uzavřela v České republice nové distribuční partnerství se společností Pure Storage, průkopníkem v oblasti IT, který poskytuje nejpokročilejší technologie a služby pro ukládání dat na světě. Partnerům a systémovým integrátorům tak přináší nové obchodní příležitosti na trhu all-flash úložišť. Dohoda pokrývající český trh představuje rozšíření stávající regionální smlouvy mezi společnostmi TD SYNNEX a Pure Storage.

S okamžitou platností bude celé portfolio pokročilých řešení pro správu a ukládání dat Pure Storage dostupné českým partnerům TD SYNNEX. Ekosystém TD SYNNEX tak může nově svým zákazníkům nabídnout komplexní řešení datových úložišť. Zároveň s tím získají přístup i k odborným znalostem TD SYNNEX v oblasti Enterprise a Mid-market řešení, službám s vyšší přidanou hodnotou, bezkonkurenčnímu rozvoji svého podnikání a k logistickým i finančním možnostem.

„Těší nás, že je Pure Storage součástí portfolia TD SYNNEX. Vysoce výkonná řešení od Pure Storage poskytují kvalitu a spolehlivost, kterou organizace potřebují k podpoře moderních infrastruktur. Díky spolupráci s TD SYNNEX mohou partneři využívat naše profesionální služby od návrhu architektury přes podporu během instalace až po následný servis a další konzultační služby reflektující měnící se potřeby koncových zákazníků,“ uvedl David Hofman, Business Unit Manager for Data Management, TD SYNNEX Czech AS.

Geoff Greenlaw, viceprezident společnosti Pure Storage pro region EMEA a LatAm, řekl: „Naše partnerství se společností TD SYNNEX poskytne partnerům v České republice komplexní podporu a zvýší příležitosti k lokální spolupráci a úspěchu. V rámci celé země se tak rozšiřuje naše schopnost podporovat více zákazníků i s jejich nejnaléhavějšími datovými potřebami. Se společností TD SYNNEX budeme úzce spolupracovat, abychom zajistili, že všichni její partneři a systémoví integrátoři budou mít přístup k robustnímu partnerskému programu a infrastrukturním řešením společnosti Pure Storage.”

Pure Storage nabízí rozsáhlé portfolio řešení pro Data Management a přináší výhody cloud prostředí i v on-premise scénářích. Zákazníkům umožňuje vytěžit jejich data na maximum a zároveň snižuje složitost a náklady na správu infrastruktury. Celé portfolio Pure Storage je navíc k dispozici ve formě služby, což zákazníkům přináší agilní možnosti, jak rychle a flexibilně vyhovět měnícím se datovým potřebám – ať už nasazují tradiční prostředí, moderní aplikace, kontejnery nebo další řešení. V oblasti udržitelnosti navíc pomáhají technologie Pure Storage významně snižovat emise datových center, což má pozitivní dopad na snížení energetické stopy organizací.

TZ

Foto: Pure Storage

Související články

Leave a Comment