ATC RoadShow potřinácté

ATC Roadshow

AT Computers (ATC) opět vyráží do regionů ČR za svými zákazníky a obchodními partnery na tradiční roadshow. Již po třinácté přiveze do šesti měst ČR bohatý jednodenní program plný cenných informací ze světa IT.

Celodenní program je složen z krátkých, ale výstižných a informacemi nabitých prezentací obchodních partnerů z řad výrobců a dodavatelů. Můžete se těšit na novinky společností I-tec, Avacom, iGet, Xerox, OWA Armor, Qnap, Xertec, Epson, Jabra, Cisco, Microsoft, BenQ, D-link, Yealink, Honeywell, TP-link, Belkin a Sil Servis Partner, stejně jako na novinky o projektech X-PLAY, X-Diablo a X-POS z dílny ATC. Nebude chybět ani soutěže a s nimi spojené atraktivní výhry a závěrečná tombola.

ATComputersATC RoadShow startuje v úterý 17. 4. v Ostravě, pokračuje 18. 4. v Brně, 25. 4. v Plzni, 26. 4. v Praze, 2. 5. v Liberci a končí 3. 5. v Pardubicích. Stejně jako v předchozích letech je účast na ATC RoadShow zdarma, stačí se pouze dopředu zaregistrovat přímo na stránkách AT Computers.

„Již po třinácté navštívíme naše resellery v jejich regionech, abychom ušetřili jejich čas, a nabídneme jim zajímavosti a novinky od zástupců předních výrobců a dodavatelů. Zastávek bude opět šest a začínáme už 17. dubna,“ pozval na akci Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Související články

Leave a Comment