Bezpečnostní produkty Lastline v nabídce Comguardu

Lastline

Společnost Comguard získala exkluzivní zastoupení značky Lastline pro český a slovenský trh. Kromě distribuce nabízí i lokální odborné poradenství, support i školení na jednotlivé produkty.

Lastline poskytuje ochranu proti pokročilému malwaru a to i přesto, že je daný malware navržen tak, aby prošel skrze všechny bezpečnostní prvky nasazené v infrastruktuře a kompromitoval ji. Následně koreluje informace těchto síťových incidentů do srozumitelných APT informací, čímž poskytuje pouze relevantní informace a nezahlcuje administrátory false-positive eventy.

Lastline Enterprise, je schopen detekovat nejenom existující malware uvnitř vaší organizace, ale i malware, který se snaží infiltrovat do vaší sítě prostřednictvím e-mailu, škodlivých stránek, infikovaných mobilních zařízení a notebooků atp. Celý tento proces je obsažen ve třech krocích Collect, Detect a Respond. Lastline Breach Defender, je technologie, která poskytuje dynamický plán incidentu vniknutí přímo v jeho průběhu, a to tak, že analyzuje podezřelé objekty, síťový provoz v reálném čase a navíc blokuje nežádoucí síťové aktivity. Jelikož se každý incident (Breach) skládá z mnoha eventů, dokáže právě tato technologie sloučit všechny tyto eventy dohromady a dát jim potřebný kontext, který bude jednoduše srozumitelný pro bezpečnostní administrátory. Váš tým díky tomuto kontextu, bude schopný včas a efektivně zareagovat na jakoukoliv hrozbu.

Řešení je integrovatelné s dalšími technologickými výrobci (McAfee, Sophos, Symantec, Check Point, Barracuda, WatchGuard, Trend Micro, HP ArcSight, IBM QRAdar apod.).

Související články

Leave a Comment