Partnerský program Fujitsu Select 2018 představen

Partnerský program

Společnost Fujitsu ve svém programu Select Partner Program v letošním roce provedla několik změn. K těm hlavním patří přístup k širší paletě technologických řešení, zvláštní možnosti pro korporátní distributory, nabídka Select Circle pro partnery s přidanou hodnotou a poskytovatele služeb, vylepšený B2B portál a nová mobilní aplikace.

Poptávka koncových zákazníků se bude přesouvat od přímých nákupů techniky k modelům pay-as-you-go a as-a-service. Partnerský program Select 2018 společnosti Fujitsu je připravený podporovat obchodní partnery v jejich přechodu od role distributorů k poskytovatelům řízených služeb – umožňuje jim totiž využít zmíněné nové příležitosti a stát se důvěryhodnými rádci, kteří svoje zákazníky bezpečně provedou zákruty na cestě digitální transformace.

Aktualizovaný program je obohacený o dvě cílené funkce: Select Infinity je určena pro korporátní distributory a Select Circle pro partnery s přidanou hodnotou a poskytovatele služeb. Partneři přizvaní k využívání funkce Select Infinity budou mít k dispozici širokou nabídku produktů a služeb vedle neomezeného přístupu k uskutečňování mezinárodních projektů. Funkce Select Circle se zaměřuje na konzultační firmy a poskytovatele služeb, kteří se pohybují na poli pokročilých technologických řešení, jako např. umělá inteligence, IoT, digitální infrastruktury nebo pracoviště budoucnosti. Obě nové komunity budou mít k dispozici na míru vyvinuté školicí programy vycházející z konkrétních požadavků a obchodních záměrů.

Aby společnost Fujitsu vytvořila nové zdroje příjmů pro svoje partnery, otevírá distributorům dvě nové součásti portfolia. Nejnovější přírůstek je rozšířené bezpečnostní portfolio, přičemž řešení pro pracoviště budoucnosti včetně stanic a mobilních přístrojů, digitální infrastruktury včetně Hybrid IT, ochrana dat a integrované systémy zůstávají hlavními součástmi nabídky pro partnery. Do konce roku plánuje Fujitsu přidat také řešení v oblasti umělé inteligence a IoT.

Rozšířené portfolio zohledňuje fakt, že firmy stále více poptávají úplná řešení, nikoli jen přístroje. Aby Fujitsu pomohl obchodním partnerům stát se skutečnými spolutvůrci pro svoje zákazníky, nabízí školení pro každou tematickou oblast. Školení zahrnuje pokyny pro předprodejní fázi, technické provedení a prodej. Partneři, kteří se chtějí specializovat na konkrétní oblast, mohou těžit z výhody zjednodušeného postupu získání akreditace pro experty Fujitsu Select.

Související články

Leave a Comment