ATC RoadShow 2023 se blíží

ATC Roadshow 2023

Společnost AT Computers zahájí za 14 dní svou ATC RoadShow 2023. Jako obvykle navštíví 6 českých měst a společně s výrobci přivezou nejnovější informace.

Tradiční ATC RoadShow bude zahájena v úterý 25. dubna v Ostravě, pokračovat bude ve středu 26. v Brně a 27. v Praze. V úterý 16. května bude opět startovat v Pardubicích, na středu 17. května se všichni účinkující přesunou do Liberce a ve čtvrtek 18. května bude tato česká ATC jízda končit v Plzni.

ATComputersZástupci ATC i výrobců přinesou nejnovější informace, energii a inspiraci, a to jmenovitě MikroTik, AVACOM, Synology, OWA Armor, Virtuos, EPSON, TP-Link, Zyxel, JABRA, Brother, QNAP, Microsoft, i-tec, Evoloop, Cisco a Grandstream. Aktivní reselleři mohou získat penízky, které si na konci dne mohou směnit za dárky v tombole.

Účast je jako vždy zdarma, podmínkou je pouze registrace, kde si reselleři vyberou termín, který jim vyhovuje.

K celé akci se vyjádřil Martin Wanke, marketingový ředitel ATC: „Tradiční ATC RoadShow pro resellery nesmí chybět ani letos! Velmi rádi se s nimi již brzy opět uvidíme osobně a předáme jim i se zástupci výrobců a dodavatelů nejnovější informace, spousty energie i prodejních argumentů, abychom podpořili jejich prodej. Kde jinde bychom si mohli lépe popovídat o tom, co jim na trhu chybí, v čem by chtěli podpořit či co naopak od ATC vítají. Přijeďte za námi – těšíme se!“.

Více informací.

 

Související články

Leave a Comment