AT Computers otevřel nový program Kaspersky United

Společnost AT Computers svým resellerům nabízí nový globální partnerský program Kaspersky United. Tento program jim umožní zaměřit se na prodej služeb a produktů, které odpovídají jejich specializaci.

ATCPodle průzkumu, který si nechala Kaspersky Lab vypracovat, přidělává manažerům Cisco nejvíce starostí s kybernetickou bezpečností celková komplexnost IT infrastruktury. Její složitost znásobuje možná slabá místa, která mohou hackeři zneužít pro své útoky. Poskytovatelé kyberbezpečnostních řešení tak mohou v některých oblastech potřebovat hlubší odborné znalosti, aby byli schopni zákazníkům nabídnout specializovaná řešení a služby.

Partneři získají rozsáhlou podporu v podobě školení, technické podpory i marketingových materiálů, a budou mít možnost čerpat benefity s novým transparentním programem odměn. Získají také možnost prioritního předprodeje a podporu implementace. K dosažení vyšších prodejů mohou partnerům pomoci certifikáty v různých oborech nebo technikách. Zákazníkům díky nim mohou jasně dokázat, že jsou na danou problematiku prověřenými odborníky.

„Kybernetická bezpečnost se stává neodmyslitelnou a stále důležitější součástí dnešního profesního i soukromého života. ATC a naši obchodní partneři vynakládají veliké úsilí, aby poskytovali velmi kvalitní produkty a služby společnosti Kaspersky Lab svým zákazníkům. Nový program – Kaspersky United, nám pomůže odlišit se na tomto trhu, poskytnout našim obchodním partnerům kompletní řešení na nejvyšší úrovni a předat jim naše odborné znalosti v této oblasti. Nástroje, které poskytují uživatelsky přívětivý přístup, nám zcela jistě pomohou udržet si status prémiového distributora Kaspersky Lab v České republice,“ doplnil Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Související články

Leave a Comment