AT Computers distributorem značky Logitech

AT Computers

ATComputers logoSpolečnost AT Computers se stal oficiálním distibutorem značky Logitech. Distribuce se vztahuje na Českou republiku i Slovensko.

AT Computers od listopadu letošního roku zastupuje též značku Logitech. „Důvodem pro opětovnou spolupráci ze strany Logitechu je široká resellerská báze obsluhována kvalitní podporou a službami,“ říká Tomáš Kudweis, Country Sales Manager pro Českou republiku a Slovensko. A dodává: „AT Computers bude distribuovat kromě produktů Logitech též zařízení značek Logitech G, Saitek a Ultimate Ears, které patří do portfolia společnosti.“

„Jsem velmi rád, že Logitech ocenil naši dlouhodobou a pečlivou práci s dealerským kanálem, a to přímým distribučním kontraktem. Nyní budeme moci našim zákazníkům nabídnout ještě širší portfolio i kvalitnější podporu,“ vyjádřil se Martin Harazím, ředitel nákupního oddělení.

Společnost Logitech vyvíjí a nabízí široké portfolio periferií pro ovládání počítačů, video komunikaci, hudbu a chytrou domácnost. To zahrnuje produkty jako klávesnice, myši, sluchátka, doplňky pro tablety, webové a konferenční kamery, reproduktory a další. Společnost byla založena již v roce 1981 ve Švýcarsku a od té doby rozšířila své působení po celém světě. Mezi značky společnost Logitech patří Jaybird, Logitech G a Ultimate Ears. Logitech udržuje strategické partnerství s většinou předních výrobců počítačů a své produkty distribuuje do celého světa.

Autor: Petr Smolník, šéfredaktor

Související články

Leave a Comment